ПРО ЕФЕКТИ

В наш час різноманітні спеціальні ефекти оточують нас на кожному кроці. І, в більшості випадків, ми навіть не звертаємо на це уваги, бо вони настільки стали частиною нашого життя, що ми їх на них просто не звертаємо уваги. Мелодія дзвінка мобільного телефону чи кольорові вогні світлофора, яскравий кольоровий рекламний білборд чи мультимедійні екрани в вітринах супермаркетів – все це відноситься до повсякденних спеціальних ефектів.

А чи пробував хтось з вас зараз уявити собі дискотеку без відповідного світлового оформлення? Чи сучасний автомобіль без кондиціонера? Важко, правда? Всі ці допоміжні спеціальні ефекти спрямовані на те, щоб підсилити ваші відчуття в певний момент і допомогти вам запам’ятати його на довго.

А якщо говорити про урочисті моменти в вашому житті, то кожну таку секунду хочеться зробити незабутньою, святковою і урочистою. Тому на день народження дітям замовляють клоунів, в святковий торт встромляють свічки, співають ювілейну пісню, тому наречена на весілля одягає вишукану сукню, а в кульмінаційний моментах в небо злітають ракети святкового феєрверку.

Коридор з холодних фонтанів для нареченихСвятковий висотний феєрверк

Конфеті на перший танець молодятЛазери на вашому святі

В наш час практично безмежних технічних можливостей, як і чим здивувати ваших гостей і зробити ваше свято незабутнім, залежить тільки від вашої фантазії. Тому, давайте разом з вами зробимо ваше свято справжньою феєрією світла, звуку, кольору, вогню  і незабутніх емоцій.

СПЕЦЕФЕКТИ НА ВЕСІЛЛЯ ЛЬВІВ, ОРЕНДА ЕФЕКТІВ НА ВЕСІЛЛЯ У ЛЬВОВІ

Важкий дим у Львові, Низький дим у Львові, Генератор низького туману, Важкий дим на перший танець, Heavy Smoke, Low Fog, Low Fog Lviv